Dřevěné podlahy 3 vrstvé

Plovoucí dřevěné podlahy spojují výhody dřeva jako přírodního materiálu se snadnou montáží, jako je tomu v případě laminátových podlah. Jak název napovídá třívrstvé dřevěné podlahy jsou zhotoveny lepením tří vrstev dřeva, přičemž prostřední vrstva je orientovaná příčně. Navíc díky lepení dřevěných vrstev je podstatně omezena možnost budoucího vyboulení podlahy díky vzniklému pnutí. Toto řešení lépe zabraňuje vzniku pnutí a deformaci podlahy.

PARADOR

Třívrstvá dřevěná podlaha je nejrozšířenějším typem vícevrstvých dřevěných podlah. Můžeme se setkat také s podlahami pěti a vícevrstvými, sestávající z vrstev dřeva lepenými a lisovanými dohromady. Třívrstvé dřevěné podlahy Parador, kde základ tvoří nosná deska, ve spodní části je umístěna protitažná vrstva a v horní části vrstva nášlapná, je stabilnější nežli masívní dřevěná podlaha. Stabilní ve smyslu, že je méně náchylná ke srážení a rozšíření, vzhledem ke kolísání teploty a vlhkosti v místnosti. Životnost dřevěné třívrstvé podlahy oproti laminátové podlaze, je několikanásobně delší, přebroušením a nanesením nové povrchové úpravy dosáhneme vzhledu nové podlahy, zároveň odstraníme místní lokální poškození, což u laminátové podlahy není možné.

EUROPARKETT

Je třívrstvá, dřevěná podlaha s patentovaným zámkovým systémem pokládky UNICLIC. Tato podlaha je vhodná do všech bytových prostor. Je snadno udržovatelná, ekologicky nezávadná, s možností opakované renovace. Povrch lamel je opatřen 5-ti vrstvami UV laku značky "KLUMP" poskytující odolnost proti oděru a škrábancům. Bambus tmavý v provedení Natur se vyznačuje atraktivním exotickým vzhledem s tmavě béžovým nádechem.

Vyberte si: O společnosti / Reference / Ceník / Kontakty