Fatra

Podlahová krytina LINO FATRA patří mezi tradiční a vysoce kvalitní homogenní a heterogenní podlahoviny z PVC. Využití této podlahové krytiny je velice různorodé. Od rodinných domů, přes komerční provozy hotelů a firem, až po školní a hygienické provozy nemocnic.

Heterogenní podlahové krytiny:

Heterogenní krytiny se skládají ze tří vrstev, odlišujících se od sebe buď složením nebo provedením. Tloušťka nášlapné (užitné) vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny.

Na trh se dodávají v pásech, o šíři 1,5 m (DOMONOVOFLOR STANDARDNOVOFLOR EXTRA,DUAL). Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v bytové i komerční výstavbě a v lehkém průmyslu.

Homogenní podlahové krytiny:

Homogenní podlahové krytiny jsou v celé své tloušťce stejného složení i provedení. Nášlapná (užitná) vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Vyrábí se v tloušťkách 1,7 a 2 mm.

Na trh se dodávají ve formátu dlaždic o rozměru 608 x 608 mm (ELEKTROSTATIK DYNAMIK,PRAKTIK,) a v šíři 2m STAR . Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v objektech s těžkým namáháním, jako jsou školy, nemocnice, obchodní domy, výrobní haly a jiné veřejné prostory.

Vyberte si: O společnosti / Reference / Ceník / Kontakty