Parador

Plovoucí podlahy jsou tvořeny podlahovou vrstvou, která není pevně připevněna ani k podkladu pod podlahou, ani ke stěnám místnosti. Pod vlastní podlahovou vrstvou se obvykle umísťuje kročejová izolace (izotan, mirelon, izo-floor) a PE fólie. Hlavní výhodou plovoucích podlah je jejich velmi dobrý vzhled a snadná montáž, která významně přispívá ke zvýšení komfortu bydlení.

Laminátové podlahy si již před dlouhou dobou vyčlenily své výjmečné místo hned vedle třívrstvých podlah a podlah z masivního dřeva.

A to nejen pro vysokou odolnost a snadnou údržbu povrchu, díky níž jsou vhodné pro náročné požadavky v intenzivně namáhaných místnostech. V současné době jsou laminátové podlahy vnímány jako cenná alternativa k podlahám ze skutečného dřeva. Laminátové podlahy od společnosti PARADOR hrají v tomto vývoji zvláštní roli. Díky bohatým zkušenostem se dřevem a nejnovějšími technickým poznatkům je společnost PARADOR v pozici, kdy vytváří autentické interpratace vysoce kvalitního dřeva a také do laminátových podlah realisticky transformuje další klasické materiály, jako je kámen či beton. A co více, grafické motivy a dekory plné fantazie od věhlasných mezinárodních designérů umožňují PARADORU ukázat fascinující nové možnosti.

Produktové řady

Basic (Pro začátečníky) Produktová řada Parador Basic nabízí několik atraktivních laminátových podlah pro zákazníky, kteří hledí na cenu. Jejich devizou je přesvědčivý styl a účelnost.

Classic (Pro klasiky) Vysokou úroveň a eleganci najdete u klasických a univerzálně použitelných podlah z řady Classic pro vyšší nároky.

Trendtime (Pro náročné) Rozmanité spektrum podlah v provotřídním segmentu Trendtime nabízí různorodé typy formátů a designů na nejvyšší úrovni, se kterými si domov zařídíte v soudobém stylu podle nejnovějších designérských trendů.

Eco Balance (Myslíme ekologicky) Řada Eco Balance přináší dokonalou rovnováhu ekologie a stylu a je dokladem naší vzrůstající odpovědnosti vůči přírodě.

Edition (Pro exkluzivní prostory) Řada Edition společnosti Parador je určena pro zařizování interiéru s přidanou hodnotou v naprosto zvláštní architektuře. Sortiment řady Edition s návrhy proslulých designérů nabízí exkluzivní výběr nezaměnitelných laminátových dekorů - pro individualitu na nejvyšší úrovni.

Vyberte si: O společnosti / Reference / Ceník / Kontakty