Vinylová plovoucí podlaha

Švýcarské vinylové zámkové podlahy Ecoline Aqua jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky. Vhodné pro kolečkové židle a kolečky pro elastické podlahy - typ W.

Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátu). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah. Díky přesnosti výroby jsou podlahy vyráběny bez sražených hran či mikrohran, které jsou náročnější na údržbu a jsou živnou půdou pro bakterie a zdrojem nečistot.

Zdraví a bezpečnost: Antistatický a antibakteriální povrch má odpuzující účinek proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost Bfl-s1.

Komfort a odolonost: Vinylová zámková podlaha Ecoline Aqua je velmi příjemná a teplá ma dotyk bosou nohou. Vinyl je mnohem tišší než ostatní podlahoviny a nevytváří hluk jako laminátové podlahy. V kombinaci s akustickou podložkou Aquamat je dosaženo útlumu 20dB.

Montáž: Rychlá a snadná instalace bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclick. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení.

Údržba: Snadná údržba jak za sucha, tak za vlhka.

Ecoline Aqua Click, jak již napovídá název, jsou 100% voděodolné. Jsou vhodné pro všechny bytové prostory s intenzivní zátěží včetně WC a koupelen, pro veřejné a komerční prostory se středním zatížením, např. účebny, kanceláře, hotely, butiky apod. Krytiny je možné montovat přímo na rovné staré elastické podlahy (PVC, linoleum, kaučuk) či tvrdé podahy, jako je dlažba a kámen. U rovné dlažby mohou být spáry do 20mm. Díky tuhé kompozitní desce se podlahoviny při aplikaci nedeformují a velmi tvrdý, mechanicky odolný zámek umožňuje relaizaci bez prostorových diletací do velikosti 15x10m.

Technické parametry

Rozměr lamely: 1235 x 305 mm

Celková tloušťka: 4,5 mm

Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,4 mm PUR

Zátěžová třída: 23-32-41

Vyberte si: O společnosti / Reference / Ceník / Kontakty