WPC Grenadeck

Dřevoplastový decking Grenadeck je známý také jako WPC – Wood-Plastic Composite (umělé dřevo). Vyrábí se tzv. extrudací = vytlačováním komponentů pod tlakem a teplotou. Grenadeck je výrobek z dřevoplastové směsi = kombinace dřevěných pilin se zdravotně nezávadným, termoplastickým polypropylenem.

Dřevěný podíl - 60%, polypropylen - 40 %
Tato kombinace je díky své extrémní životnosti, odolnosti vůči povětrnostním vlivům a bezúdržbovosti naprosto unikátní. Materiál podlahového profilu Grenadeck je probarven ve hmotě, tzn. že při poškození plochy či poškrábání se zobrazí stále stejný a celistvý barevný tón.

Grenadeck také podléhá přírodnímu zešednutí (jedná se o tzv. dřevěnou patinu) – díky přítomnosti pilin barva časem vybledne. Vyblednutí trvá několik týdnů až měsíců a dále je již neměnné. Tento efekt je stejný u všech výrobků ze dřeva. Přírodním působením může dojít ke zdrsnění plochy podlahového profilu Grenadeck. Terasový systém Grenadeck je 100% recyklovatelný. Nevyrábí se z tropického dřeva, ale ze slále se obnovujících přírodních zdrojů (kultivované jehličnaté zásoby). Podléhá předpisům o dřevu a je zařazen do kategorie AII.

Podlahový profil Grenadeck se vyrábí:

  • v pěti barevných odstínech – v hnědé, pískové, šedé, červenohnědé a oranžové.
  • ve dvou povrchových úpravách - nekartáčované, kartáčované
  • ve dvou provedení - 1 strana face, 2 strana terasso

Barevné varianty teras Grenadeck

Vyberte si: O společnosti / Reference / Ceník / Kontakty